Karšto Pardavimo Paukštis, Karvelis Atstumiantis Nerūdijančio Plieno Balandžių Nagai Anti-Paukščių Anti-Dove, Šuoliai Kenkėjų Kontrolės Sodo Paukščių 50CM

€6.25 €4.88

Į krepšelį


SKU: #a316

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Būklė: Nauja

Specifikacija

  • Anti-Paukščių Šuoliai: Paukščių atbaidymo
  • Kenkėjų Rūšis: Kita
  • Paukščių Šuoliai: Balandžių Nagai
  • Vardinė Įtampa: NĖRA
  • Atstumiantis Tipas: Ultragarsinį Kenkėjų Repellers

50CM Paukštis, Karvelis Atstumiantis Nerūdijančio Plieno Balandžių Nagai Anti-Paukščių Anti-Dove, Šuoliai Kenkėjų Kontrolės Sodo Paukštis

Savybės:

PATVARUS, ILGALAIKIS MEDŽIAGŲ:Sunkiųjų nerūdijančio plieno prongs su tvirtas, UV spindulių apsaugotas polikarbonato bazė siūlo puikus derinys, lankstumą ir efektyvumą smaigalys rinkinį daug metų be priežiūros nereikia.

LENGVA ĮDIEGTI: smaigalys rinkinys ateina su iš anksto išgręžtas skyles ir klijai laidininkus, kad montavimas greitas ir paprastas, pakuotėje taip pat yra patogi instrukcija.

Puikus balkonai, stogai, svirnas gegnių, prekybos ženklų, terasa, automobilių stovėjimo aikštelių ir dar daugiau.

HUMANIŠKAS PAUKŠČIŲ ATBAIDYMO SPRENDIMAS: rinkinys tinka įvairių tipų kenkėjų, paukščių, tokių kaip balandžiai, žvirbliai, varnėnai, varnos, juodieji strazdai, grackles, žuvėdros, kregždės, šikšnosparniai ir net laipioti gyvūnų.

UNIVERSALUS NAUDOJIMAS: šuoliai gali būti montuojami išilgai bet padidėjusi srityse, pavyzdžiui, stogai, kaminai, gazebos, net šalia disko TV antena (ne RF trukdžių), bokštai, vožtuvai, laiptų, paramos struktūrų, etatų, trapai, kreivų paviršių arba bet koks plotas, yra užteršti paukščių išmatų.

Parametras:

Pavadinimas: 50CM Paukščių Šuoliai

Spalva: kaip parodyta paveikslėlyje.

Medžiaga: nerūdijančio plieno bazė + 304 nerūdijančio plieno viela

Matmenys: Ilgis 50CM, 1.3 mm skersmens, Lengt 11cm, Aprėpties plotis: 8cm, 36 Šuoliai

Įpakavimas: spalva karton. pakuotėje

Sąrašas:

A: 1x50cm Paukščių Šuoliai

B: 6x50cm Paukščių Šuoliai

Žymos: repeller kenkėjų paukštis, paukščių dušo užuolaidos, paukščių narvas vielos, papūga virvė, tinklo paukščių kovos su paukščių, paukščių smaigalys, šuoliai į balandžiai, repeller stabdžių žievės, balandžių smaigalys, maišo rėmo rankena.